< wróc do poprzedniej strony

Lokal U720_C

Status: 3
  • Parter
  • Metraż: 100,99 m2
  • Liczba pokoi:
  • Typ transakcji: Na sprzedaż
Pobierz rzut PDF

Opis:

Sprzedaż z NAJEMCĄ/ MEBLE NA WYMIAR/ Idealna branża i inwestycja w lokal przynoszący stałe comiesięczne zyski!

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców – jako alternatywę i dywersyfikację kapitału, w sprawdzony rynek nieruchomości

*Lokal handlowo-usługowy z rzetelnym Najemcą, zlokalizowany na parterze, w sąsiedztwie kawiarni-piekarni, z dużym natężeniem ruchu i bardzo dobrą widocznością z głównej ulicy Al. 4 Czerwca 1989r. Naszym zdaniem to najładniejszy lokal w budynku, z dwoma osobnymi wejściami, mający duży potencjał aranżacyjny, z możliwością równego podziału na 2 mniejsze lokale…

POTENCJAŁ DZIELNICY: Nowe Włochy to dzielnica intensywnego rozwoju, przyciągająca coraz więcej nowych klientów jak i przedsiębiorców. Rynek nie jest tu mocno nasycony, wręcz przeciwnie, dlatego występuje duże zapotrzebowanie na różnego typu usługi. Niekwestionowanym atutem prezentowanego lokalu jest jego położenie, w sąsiedztwie zrealizowanych 3 dużych inwestycji mieszkaniowych, tj. „ Zielonej Italii”, oraz vis a vis osiedla „Ogrody Włochy”. W sumie to około 2500 mieszkań w promieniu 30 m a tym samym wielokrotność unikatowych klientów, poszukujących usług w miejscu ich zamieszkania.
„KUP I ZARABIAJ”– sprawdź potencjał miejsca i doskonale funkcjonujące usługi. Z myślą o Twoim bezpieczeństwie i cennym czasie, zrobiliśmy za Ciebie pierwszy krok …. zapytaj jak wiele możesz zyskać !

Zalety:

*stabilni i rzetelni Najemcy/ sprawdzone branże

*natychmiastowy, comiesięczny zwrot zainwestowanych środków

*stałe przychody miesięczne z bezpieczną umową NAJMU

*najpewniejsza dywersyfikacja środków (kapitał w nieruchomości rośnie)

*idealny dojazd i widoczność z głównej ulicy 4 czerwca 1989r.

*możliwość parkingu przy budynku, duże natężenie ruchu,

Zakup lokalu z NAJEMCĄ To idealne rozwiązanie…, oszczędza Twój czas, koszty, niweluje ryzyko wynajmu przypadkowej osobie i gwarantuje natychmiastowy zwrot kapitału. Stanowi lepszą, bezpieczną i przyszłościową alternatywę zamiast lokat bankowych jak również pozwala na szybką spłatę kredytu.

Oferowane przez nas lokale, położone są w doskonałej lokalizacji, pomiędzy kilkoma dużymi osiedlami mieszkaniowymi, takimi jak „Zielona Italia”, osiedle Nowe Włochy, osiedle Verde i Ogrody Włochy. W bliskim otoczeniu budynku znajduje się około 2500 mieszkań, co wskazuje na wielu potencjalnych klientów, którzy mogą spacerem przyjść na zakupy, coś „przekąsić” i napić się dobrej kawy.
Lokale o różnej powierzchni: od 38 do 290 m2. Ostateczna wartość lokalu lub wynajmu, zależy od jego wielkości , lokalizacji, branży, stanu wykończenia i rentowności (opcja zakupu z Najemcą).

Bardzo dobra komunikacja, szybki dojazd nową Al. 4 Czerwca 1989 r. (tzw. Nowolazurowa) łącząca dzielnicę Włochy z Bemowem, Ursusem i Mokotowem, sprawia, że jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie własnego biznesu.

Po szczegóły zapraszamy do biura
ul. Pola Karolinskie 2/u-721 Warszawa Włochy
tel. 609 099 965

Interesuje Cię ten lokal? Wypełnij formularz
    WYŚLIJ ZAPYTANIE